JAR tablety do umývačky riadu Platinum All in One (34ks) Yellow

Dostupnosť
Skladom
14,40 €
12,00 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)
Kapsuly do umývačky riadu Jar Platinum All In One Lemon sa postarajú nielen o čistý riad, ale aj čistotu vašej umývačky. Zloženie kapsúl odstráni aj tie najodolnejšie nečistoty hneď na prvýkrát! Odstraňujú zaschnutú mastnotu, chránia sklo a striebro, predchádzajú usádzaniu mastnoty v umývačke, ako aj v odtoku. Kombinujú v sebe účinky soli a leštidla, riad zanechávajú žiarovo čistý a lesklý, bez zaschnutých vodných škvŕn. Vďaka účinnej čistiacej sile dokážu umyť aj tukový filter a zanechať riad a umývačku riadu žiarivo čisté. Použitie kapsúl do umývačky riadu Jar Platinum All In One Lemon je jednoduché, do umývačky sa vkladajú bez rozbaľovania. Pre žiarivo čistý riad so sviežou vôňou!

 

Bezpečnostné informácie

Nebezpečenstvo Výstražné upozornenia [CLP] : H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí. Bezpečnostné upozornenia [CLP] : P305+P351+P338 - PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. P102 - Uchovávajte mimo dosahu detí. P280 - Noste ochranné okuliare. P310 - Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM / lekára. P101 - Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. P301+P330+P331 - PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. Vypite malé množstvo vody na zriedenie toho, čo ste požili. EUH vety : EUH208 - Obsahuje Protease. Môže vyvolať alergickú reakciu.

 

Zloženie produktu

5-15% neiónové povrchovo aktívne látky, bieliace činidlá na báze kyslíka, polykarboxyláty, <5% fosfonáty, enzýmy, parfumy, Citronellol, Limonene, Linalool

Značka Jar
Množstvo v balení 1 KS
Hmotnosť gram

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad dodávateľa HY929644 32